Mij zijn die minispinnetjes, ongeacht of het fluweelmijten zijn, ook ooit eens opgevallen, en mij viel op dat je ze in het felrood hebt maar ook in het gifgroen, en wie weet in nog hoe veel andere kleuren.
oeh.. zou er ook roze zijn? in ieder geval, ik weet welke beestjes je bedoelt, het zit er vol van bij ons! ik heb er laatst nog zeer goed gelukte macrofoto's van genomen (echt haarscherp en van heel dichtbij , je kan alles zien) , ik zal ze hier binnenkort eens opzetten
Ik heb last van hele snelle kleine rode beestjes.. hoe kom ik ervan af.. ze zitten werkelijk overal.. Word er best een beetje kriebelig van inmiddels..
Ik heb last van hele snelle kleine rode beestjes.. hoe kom ik ervan af.. ze zitten werkelijk overal.. Word er best een beetje kriebelig van inmiddels.. heb er wel een foto van maar lukt me niet om het in dit bericht te plaatsen helaas.. hopelijk heeft iemand een idee.. alvast bedankt